Friday, October 2, 2009

Juba oktoober

Aeg on nii kiiresti läinud. September ongi läbi. Nüüd vast olengi uue elukorraldusega juba rohkem harjunud, aga tundide ettevalmistamiseks läheb ikka palju aega. Varahommikused autosõidud, mis viimasel ajal on kulgenud paduvihmas ja tuules, pole eriti mõnusad olnud. Üldse tundub, et see nädal on kuidagi reaalsuse kohalejõudmine. Paljud häirivad asjad on silma hakanud, aga üldkokkuvõttes pole siiski väga vigagi.
Kuna Mõmps on ju nüüd Tallinnas ja oma koolikulutused on Matulgi olnud, siis on väljaminekud kasvanud. Palgapäev alles 10. okt. Praegu on veel Selveris ja Rimis ostupäevad, nii et võib väga kergelt ahvatlustesse sattuda, seda oleks vaja ja seda ja... Lõnga lõksu ma juba läksin ja soetasin seda juurde. Täna oli "Minu Argentiina" Selveris 50kroonise hinnaga. Ei saanud jälle "ei" öelda ja panin kovi. Raamutukogust on selle sarja raamatuid raske kätte saada.
Ah jaa, Matule usaldasin rebaste nädalaks Muna mängimiseks oma valge lemmiktalvemütsi ja ta suutis selle ära kaotada! Ja loomulikult te seda järgmisel päeval teistelt küsima ei hakanud. Olin ikka tõeliselt pahane.
Nädalavahetus tundub, et tuleb natuke rahulikum, aga lubasin teha osaoskuste olümpiaadi ülesanded, nii et pean sellega tegelema hakata. 12.kl kirjandid ootavad ka.

No comments:

Post a Comment